Kliendid

Minu klientide hulgas on nii Eesti kui ka välismaa ettevõtteid, ametiasutusi ja eraisikuid. Samuti teen koostööd peaaegu kõigi Eesti suuremate tõlkebüroodega ning mitme välismaa tõlkeagentuuriga. Lugege allpool tagasisidet. Tänan kõiki kliente ja partnereid meeldiva koostöö eest!

“Soovin veelkord aitäh öelda kiire tõlkimise eest. Saime Dmitri Platonovi kaasabil Eesti teatribusside hankele kõik dokumendid tähtaegselt esitatud ja olime hankel ka edukad. Eesti teatrid saavad hanke tulemusena uued kaasaegsed reisibussid”.
Andres Mängel (OÜ KEIL M.A., MAN ja Neoplan sõidukite ametlik esindaja Eestis)

“Arvan, et kõiki tõlkeid tuleb teha ainult vandetõlkidel. Eelised on ilmsed”.
dr Sergei Jeltsov

“Olen seoses õigusabi osutamisega vajanud suuremahuliste dokumentide tõlkimist nii eesti-saksa, kui ka saksa-eesti suunal. Vandetõlk Hr Dmitri Platonov on teostanud kõik tõlketööd väga professionaalselt. Kindlasti tuleks mainida ka Dmitri Platonov’i paindlikkust tähtaegade puhul ning tema vastutulelikkust nendega seoses. Olen rahulolev klient”.
Timo Kullerkupp, advokaat (MAQS Law Firm Advokaadibüroo)

“Mina valisin vandetõlgi, sest Saksa kohtus ei võeta vastu tavalist notariaaltõlget ja kohus oleks dokumentide notariaalse tõlke võinud lihtsalt tagasi lükata ning meie pool oleks võinud protsessi kaotada.
Dmitri Platonov tegi menetlusdokumentide väga korrektse tõlke saksa keelde ning kohtuprotsessi käigus ütles Saksa kohtunik, et “oli esitatud väga hea tõlge, mida oli meeldiv lugeda”. Tänu korrektselt tõlgitud dokumentide esitamisele õnnestus meie poolel kohtuprotsess võita”.
Andrey Petrov, jurist (Tallinn)

“Ma tellin oma lühiartiklite ja retsensioonide tõlke vene keelde hr Platonovilt, kui soovin neid Venemaal trükis avaldada või seal kollegidele edastada. Olen tema töö kvaliteediga siiani väga rahul”.
dr Olaf Mertelsmann, Ida-Euroopa ajaloolane (Tartu)

“Härra Platonov on mitu korda aidanud meid suure objekti otsingutel Baltikumis. Peale suurepärase tõlke — nii suulise kui kirjaliku kohapeal, näitas ta üles kõrget teokust, erakordset omaalgatust ja häid arvutiteadmisi (teabeotsing Internetis), andes märkimisväärse panuse meie ülesande täitmisesse!
Tänu tema arvestatavale kaasabile päädis tellimus meiele edukalt ning me võime teda nüüd kindlalt soovitada potentsiaalsetele klientidele”.
Maik Junker, eradetektiiv, detektiivibüroo TRS-/ FOCUS-Detektei juhatuse liige (Berliin, Saksamaa)